Bio morele

Bio morele

Bio morele

Suszone morele, czyli naturalny dodatek dla zdrowej diety

Najlepsze wartości odżywcze morele suszone bio zachowują wtedy, gdy są ususzone tuż po zerwaniu, kiedy są dojrzałe i soczyste. Jest to jeden z najstarszych sposobów na konserwację żywności. Oprócz tego, że są bardzo smaczną i zdrową przekąską – a pod względem kalorycznym idealne dla osób dbających o linię i zdrowy tryb życia. Jedna suszona morela ma około 10 gramów, a przeliczając na kalorie – jest ich zaledwie 28, co zachęca do spożywania ich zamiast niezdrowych i wysokokalorycznych zamienników.

Zawierają liczne witaminy i minerały korzystnie wpływające na zdrowe funkcjonowanie organizmu. Są pewnego rodzaju lekarstwem na różne dolegliwości, pozytywne opinie na ten temat mówią, że są skuteczne w takich przypadkach jak:

  • problemy trawienne, czyli na zaparcia, wzdęcia
  • niedobór żelaza, potasu
  • praca nerek
  • regulacja ciśnienia tętniczego

Ten niepozorny owoc wystarczy zjeść już w małej ilości każdego dnia, aby uzyskać optymalny efekt. Warto by dieta była bogata w morele suszone bio, ponieważ oprócz tego, że zawierają wartości odżywcze, są przepyszną przekąską dobrą na odchudzanie, jednocześnie mając małą ilość kcal.

Gdzie kupić ten produkt ekologiczny? Nasz sklep internetowy ma w swoim asortymencie suszone morele bio, można wybrać różnej wielkości opakowania, koszt jest wtedy adekwatny do gramatury. Można wybrać produkt online w dogodnej cenie.